Menu Zamknij
rosiak-logo-białe

DOTACJE

OSKP ROSIAK BENEFICJENTEM DOTACJI


Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Henryk Rosiak została beneficjentem dotacji przeznaczonej na projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

 

"Wzrost konkurencyjności firmy poprzez wdrożenie nowej usługi naprawy powypadkowej pojazdów oraz usługi mycia pojazdów"

program-regionalny--logo
województwowielkopolskie-logo
UE-logo2a

Najważniejszymi środkami trwałymi zakupionymi w ramach dotacją są AUTOROBOT B20 + ZŁOTY oraz myjnia ze szczotkami gąbkowymi, które nie rysują lakieru.

Podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu ( 12-15 kwietnia 2012 r. ) odbyła się PREMIERA w Polsce i na świecie AUTOROBOTA B20+ ZŁOTY. Jest to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie do napraw karoserii powypadkowych.

Rama naprawcza B20 pracuje z siłownikiem podwójnego działania. Ta technika zapewnia super szybkie zamocowanie pojazdu i ustawienie długości ramy w zależności od aktualnej długości naprawianego pojazdu.

Przy zastosowaniu nowej wieży naprawczej Autorobota B20 czynności naprawcze są znacznie bardziej efektywne niż wcześniej. Wieża B20 posiada siłownik podwójnego działania. Ta technika umożliwia wszystkie naciągi i pchania, które są konieczne w czasie prostowania karoserii, jak również kombinacje naciąg/pchanie. Kombinacje takie pomagają kontrolować prostowanie i pchanie, przez co siła naciągu działa tylko w uszkodzonym obszarze.

Zapraszamy Wszystkich do zapoznania się z tym wyjątkowym urządzeniem firmy Autorobot Finland OY w naszym serwisie.

ZAPRASZAMY.

bosch-logo
mobil-logo
gulf-logo
wabco-logo
castrol-logo
valeo-logo
firestone-logo
luk-logo
continental-logo
kengst-logo